Team

Groepsindeling 2020 – 2021

en personele inzet buiten de groepen

Groep 1/2 LeeuwenMirjam Haverkort / Dianne van der Vlist
Groep 1/2 KikkersEva Ruiter / Evelien Jonker
Groep 1/2 ApenJorinde Kloekhorst / Marieke Stockmann

Groep 1/2 Dino’s

Lindy Stol / Evelien Jonker

Groep 1/2 Olifanten

Annemarie van den Brink

Groep 1 Beren

Vanaf 1-1-2021)

Nienke Kleersnijder
Groep 3aMarieke Hollander / Karina Davidse
Groep 3bLisa Rijnvis
Groep 4aRiëtte Triezenberg / Karina Davidse
Groep 4bIna Wiegman / Jan Okken
Groep 5aGuido Paulusma / Carly Sewnandan
Groep 5b

Dianne van der Vlist vervangt Marijke Weuring tot

haar herstel / Marjolein Kappen

Groep 5cElvera Hof / Hilda Bus
Groep 6aAnita van der Bij / Elvera Hof
Groep 6bEsther Klok / Joyce Snijder
Groep 7aMaaike van der Kaap
Groep 7bJoyce Noteboom / Karina Davidse
Groep 7cIneke de Bruin / Jose Luis Ocampo
Groep 8aJalt de Haan / Elise Vedder
Groep 8bMatthijs Wind / Jan Okken

 

 

ICT: Matthijs Wind
Muzieklessen: Joop Supit (bij Irmgard Borchers als naschoolse activiteit)
CKV lessen: Odette Koster
Vakdocent bewegingsonderwijs: Richard de Boer
Zorgteam: Annemieke Leeuwenburgh, Hilda Bus, Gabriëlle van den Brink + alle specialisten
Muziektherapie: Joop Supit
Logopediste: Marissa Vrieze (Logopedisch Centrum Noord)
Dyslexie/ dyscalculiebehandeling: RID
Sociaal verpleegkundige: Herma Ardesch (GGD Groningen)
Conciërge / gastvrouw: Joep Ammerlaan en Linda Kramer
Administratie: Gonda Brinker
Bouwcoördinator kleuterbouw: Jorinde Kloekhorst
Bouwcoördinator onderbouw: Esther Klok
Bouwcoördinator bovenbouw: Jan Okken
Taalspecialist: Esther Klok
Rekenspecialist: Elise Vedder
Specialist hoogbegaafdheid en excellent leren: Annemieke Leeuwenburgh
Begeleider ‘Slimme kleutergroep’: Mirjam Haverkort
Veiligheidscoördinator: Annemieke Leeuwenburgh
Rots en Water trainers: Annemieke Leeuwenburgh, Joop Supit, Marieke Hollander, Anita van der Bij
Vreedzame School specialist: Carly Sewnandan
Specialist CKV: Joyce Snijder
Teamleider: Ronald Staal
Directeur: Joyce Mollema – Apotheker